Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?
- 15:33 DENİZLERE MİLLİ VE YERLİ TEKNOLOJİ
- 15:28 ALTINORDU’DAN ÇOCUKLARA DONDURMA İKRAMI
- 13:43 ÇAMBAŞI YAYLASINDA BÜYÜK DEĞİŞİM
- 13:35 GIDADA KAREKOD UYGULAMASI BAŞLADI
- 13:35 8 MİLYON KİŞİ SEYAHATE ÇIKTI
- 13:28 KİB, TAHMİNİ REKOLTEYİ AÇIKLADI
- 13:15 41 İLDE “SİBERAĞ-2” OPERASYONU
- 11:49 ULUVAHTA YAYLASI ASFALT İLE BULUŞUYOR
- 11:48 "SOKAK HAYVANLARININ UYUTULMASINA KARŞIYIZ"
- 11:21 “TARİHİN EN BÜYÜK YATIRIMLARINI YAPTIK”
- 10:35 “ÜLKEMİZİN STATÜSÜNÜ DAHA DA GÜÇLENDİRECEĞİZ”
- 10:22 DİŞ ETİ HASTALIKLARI ERKEN DOĞUMA NEDEN OLABİLİYOR!
- 09:56 UEFA B KALECİ BAŞVURULARI AÇILDI
- 09:55 SÜPER LİG’DE GÖREV YAPACAK HAKEMLER
- 09:56 PARİS 2024’TEKİ YENİ BRANŞLAR
GÜRSOY: ALTINORDU YENİLENİYOR
![GÜRSOY: ALTINORDU YENİLENİYOR](https://www.orduyenihaber.com/img/haber/gursoy-altinordu-yenileniyor_677.jpg)
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Altınordu İlçe Başkanı Bulut Gürsoy ve ekibi, 31 Mart yerel seçimlerine yönelik çalışmalarını hız kesmeden sürdürüyor. Belediye Meclis Üyesi adayları ve parti yöneticileri ile gerçekleştirilen verimli toplantının ardından, yükselen motivasyon ve artan ilgi ile Altınordu'nun değişim ve kazanım sürecine dikkat çekildi.
VERİMLİ TOPLANTILAR VE PLANLAMALAR
Gürsoy, “Belediye meclisi üyesi adaylarımız ve parti yöneticilerimizle gerçekleştirdiğimiz toplantıda, kalan günlerde ivmemizi nasıl artıracağımızın planlarını masaya yatırdık. Altınordu değişecek, Altınordu kazanacak. Seçim sürecini dinamik ve etkili bir şekilde ilerliyor” dedi.
EĞİTİM İŞ ORDU ŞUBESİ ZİYARETİ
Cumhuriyet Halk Partisi Altınordu Belediye Başkan Adayı Ulaş Tepe, Bulut Gürsoy, Yönetim Kurulu Üyeleri Cüneyt Gönül ve TC Ender Sönmez; Belediye meclis üyesi adayları Buse Aydın ve Yelda Dalak ile birlikte Eğitim İş Ordu Şubesi’ni ziyaret etti. Gürsoy, “Nazik ziyaretleri için kendilerine teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyoruz” diye konuştular.
SAHA ÇALIŞMALARINDA YOĞUN İLGİ
Altınordu Belediye Başkan Adayı Ulaş Tepe’nin saha çalışmaları, ilçede büyük ilgi gördü. Gürsoy, “Çocuk, genç, yaşlı her kesimden hemşehrimizin yoğun ilgisi eşliğinde Altınordu sokaklarında şenlik havasında bir günü geride bıraktık” şeklinde konuştu.
ESNAF ZİYARETLERİ VE HEMŞEHRİLERLE BULUŞMALAR
Sırrıpaşa Caddesi üzerinde devam eden esnaf ziyaretlerinin ardından, Ceren Özdemir Meydanı’nda hemşehrilerle buluşuldu. Gürsoy, “Hafta sonunun ve güzel havanın tadını çıkaran hemşehrilerimizle sohbet etme imkanı bulduk. Altınordu’nun yenilenme sürecinde herkesin desteğiyle daha güçlü adımlar atıyoruz” açıklamasında bulundu.