Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?
- 15:33 DENİZLERE MİLLİ VE YERLİ TEKNOLOJİ
- 15:28 ALTINORDU’DAN ÇOCUKLARA DONDURMA İKRAMI
- 13:43 ÇAMBAŞI YAYLASINDA BÜYÜK DEĞİŞİM
- 13:35 GIDADA KAREKOD UYGULAMASI BAŞLADI
- 13:35 8 MİLYON KİŞİ SEYAHATE ÇIKTI
- 13:28 KİB, TAHMİNİ REKOLTEYİ AÇIKLADI
- 13:15 41 İLDE “SİBERAĞ-2” OPERASYONU
- 11:49 ULUVAHTA YAYLASI ASFALT İLE BULUŞUYOR
- 11:48 "SOKAK HAYVANLARININ UYUTULMASINA KARŞIYIZ"
- 11:21 “TARİHİN EN BÜYÜK YATIRIMLARINI YAPTIK”
- 10:35 “ÜLKEMİZİN STATÜSÜNÜ DAHA DA GÜÇLENDİRECEĞİZ”
- 10:22 DİŞ ETİ HASTALIKLARI ERKEN DOĞUMA NEDEN OLABİLİYOR!
- 09:56 UEFA B KALECİ BAŞVURULARI AÇILDI
- 09:55 SÜPER LİG’DE GÖREV YAPACAK HAKEMLER
- 09:56 PARİS 2024’TEKİ YENİ BRANŞLAR
BAŞKAN TAVLI’YA GÖRKEMLİ KARŞILAMA
![BAŞKAN TAVLI’YA GÖRKEMLİ KARŞILAMA](https://www.orduyenihaber.com/img/haber/baskan-tavli-ya-gorkemli-karsilama_879.jpg)
31 Mart seçimlerinin ardından yeniden göreve seçilen Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, İnkur Mahallesi sakinleri tarafından konfeti ve meşalelerle karşılanırken vatandaşlar Başkan Tavlı’yı tebrik etti. İnkur halkının sevgi selinden duyduğu mutluluğu dile getiren Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, “Görev süremiz boyunca hiç durmadık, hiç yorulmadık. Bundan sonra da memleket sevdamızla gece gündüz çalışmaya devam edeceğiz” dedi.
Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı 31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimlerinde halkın teveccühü ile yeniden göreve seçilirken seçimlerin hemen ardından çalışmalarını hız kesmeden sürdürüyor. Başkan Tavlı bir yandan tebrik ziyaretlerini makamında kabul ederken diğer yandan mahallelerde vatandaşlarla da kucaklaşmaya devam ediyor. İnkur Mahallesi’ni ziyaret eden Başkan Tavlı vatandaşların sevgi seli ile karşılandı. Konfeti ve meşaleler yakan vatandaşlar Başkan Tavlı’nın yeni dönemini tebrik etti.
“Teşekkürler İnkur”
Ünye’de Belediyecilik hizmetlerinin hız kesmeden devam edeceğini açıklayan Başkan Tavlı, “Halka hizmet Hakk’a hizmettir. Görev süremiz boyunca hiç durmadık, hiç yorulmadık. Bundan sonra da memleket sevdamızla gece gündüz çalışmaya devam edeceğiz. Bizleri teveccühleri ile onurlandıran İnkur mahallemizde hemşehrilerimizle bir araya gelerek hem teşekkür ettik, hem de tebrikleri kabul ettik. Tüm hemşehrilerime göstermiş olduğu ilgi ve alakalarından dolay teşekkür ediyorum” dedi.