Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?
- 16:40 ŞANLITÜRK, İKİ GÜNE SEKİZ İLÇE SIĞDIRDI
- 14:06 YAZ AYLARINDA TÜKETİLMESİ GEREKEN 6 MEYVE
- 13:38 UZMANLARDAN TOKSİT İLİŞKİ UYARISI
- 13:33 BAŞKAN GÜLER’DEN ANNELER GÜNÜ MESAJI
- 11:47 VALİ EROL’DAN HEMŞİRELER HAFTASI MESAJI
- 11:45 VALİ EROL, ANNELER GÜNÜNÜ KUTLADI
- 11:43 VALİ EROL, HANE ZİYARETLERİNDE
- 11:24 ELİF DOKTOR YALNIZ DEĞİL!
- 18:09 52 ORDU 2. LİG AŞKINA
- 16:56 TÜRKİYE SICAK HAVA BALONCULUĞUNDA ZİRVEDE
- 15:10 HAVA YOLU İSTATİSTİKLERİ AÇIKLANDI
- 14:58 BAŞKAN TEPE'DEN MEMURLARA TAVAN ÜCRET MÜJDESİ
- 14:48 BAŞKAN GÜLER’DEN YENİ YATIRIMLAR
- 14:43 ORDU-FRANKFURT HATTI
- 14:39 BOZATEMUR’DAN, BAŞKAN GÜLER’E ZİYARET
ZİRVEDE ARAYI AÇAN YOK
x-TFF 3.Lig’de Gol Krallığı Yarışması’nda Ömer Faruk Zengin, Akın Akman ve İshak Kurt zirvede hedefe koşuyor.
x-52 Orduspor’lu Nevzat Bilen 8 golle, Orduspor 67 A.Ş’den de Harun Özcan 7 golle rakiplerini takip ediyor.
x-Bölgesel Amatör Lig 4.grupda ise Abdulkadir Kaplan zirvede hedefe yürüyor.
TFF 3.Lig 1,2 ve 3.grupda Gol Krallığı Yarışması’nda zirvede yer alan isimler birbirlerinden kopmuyor.
TFF 3.Lig 1,2 ve 3.grupda 16.hafta maçlarının ardından Gol Krallığı Yarışması’nda ilk üç tablo şöyle oluştu:
TFF 3.LİG 1.GRUP
Ömer Faruk Zengin Elazığspor 9, Nevzat Bilen 52 Orduspor FK 8, Reha Kurt Çatalcaspor 7 ve Yusuf Atasoy Belediye Kütahyaspor 7.
TFF 3.LİG 2.GRUP
Akın Akman Karaman Futbol Kulübü 9 Umut Dilek Karaman Futbol Kulübü 9, Ertuğrul Yıldırım Ayvalık Gücü Belediyespor 8, Gökhan Erdöl 23 Elazığspor FK 7, Harun Özcan Orduspor 67 A.Ş 7, Hasan Türkyılmaz Bulvarspor 7, Muhammet Enes Erdem Alanya Kestelspor 7 ve Talha Aydemir Kırıkkale Büyük Anadoluspor 7.
TFF 3.LİG 3.GRUP
İshak Kurt Efeler 09 Spor 11, Murat Can Bölükbaşı Beyoğlu Yeni Çarşı 10, Harun Atalay Fatsa Belediyespor 8 ve Yıldıray Koçak Çankaya Futbol Kulübü 8.
BAL LİGİ 4.GRUP
Öte yandan Bölgesel Amatör Lig 4.grupda Gol Krallığı Yarışması’nda ilk dört sıra ise şöyle:
Abdulkadir Kaplan Niksar Belediyespor 9, Halil Akhan Ulalarspor 7, Taha Arslan Niksar Belediyespor 6, Ahmet Uzun T.B Plevnespor 6,Caner Balcı Samsun BŞB 5, Gökhan Yıldırım Karasamsunspor ve Tanju Yazıcı Ulubey Belediyespor 5.