Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?
- 15:28 GÜLYALI, MESLEK YÜKSEK OKULUNU BEKLİYOR!
- 14:40 SENDİKALARIN 1 MAYIS PROGRAMLARI BELLİ OLDU
- 14:38 “EMEK VE DAYANIŞMA GÜNÜ’NDE İZMİR'DEYİZ!”
- 14:29 TSM KOROSUNDAN MUHTEŞEM KONSER
- 14:15 İKLİM KOŞULLARI ÜRETİCİYİ ZORLUYOR
- 14:11 ÇOCUKLAR KIZILAY’IN FESTİVALİNDE BULUŞTU
- 14:00 “DÜĞÜN SEZONUYLA BİRLİKTE PİYASA HAREKETLENECEK”
- 13:53 “GÜÇ BİRLİĞİMİZİ SÜRDÜRECEĞİZ”
- 13:27 SPORA HAS
- 13:27 PLAY-OFF EŞLEŞMELERİ BELLİ OLDU
- 13:27 52 ORDU HOPA’DA VURDU
- 13:27 SİİRT ATTIĞINA BİN PİŞMAN
- 14:32 FİZİKSEL OYUNLAR OBEZİTE RİSKİNİ AZALTIYOR!
- 14:31 GLUTENSİZ ÜRÜNLERİN ÇOĞU İŞLENMİŞ UNLARDAN YAPILIYOR
- 14:29 DEMİR EKSİKLİĞİNDE VE GEBELİKTE RİSK ARTIYOR!
KUPADA 4.TUR PROGRAMI BELİRLENDİ
Ziraat Türkiye Kupası'nda 5-7 Aralık'ta oynanacak 4. tur maçlarının programı belli oldu.
Türkiye Futbol Federasyonundan (TFF) yapılan açıklamaya göre, maç programı şu şekilde:
5 ARALIK SALI:
13.00 Ankara Keçiörengücü-Muş 1984 Muşspor (Aktepe)
13.00 VavaCars Fatih Karagümrük-Belediye Derincespor (Atatürk Olimpiyat)
15.00 Siltaş Yapı Pendikspor-Isparta 32 Spor (Pendik)
17.00 Bitexen Antalyaspor-Kepezspor (Corendon Airlines Park Antalya)
19.00 Yılport Samsunspor-Tokat Belediye Plevnespor (Yeni 19 Mayıs)
21.00 Corendon Alanyaspor-Kocaelispor (Alanya Oba)
6 ARALIK ÇARŞAMBA
13.00 Teksüt Bandırmaspor-Somaspor (Bandırma 17 Eylül)
13.00 Kasımpaşa-Kırşehir Futbol SK (Recep Tayyip Erdoğan)
13.00 Bodrum FK-Menemen FK (Bodrum İlçe)
13.00 Erzurumspor FK-Anagold 24 Erzincanspor (Erzurum Kazım Karabekir)
14.00 Boluspor-Amed Sportif Faaliyetler (Bolu Atatürk)
14.00 Ümraniyespor-Güneş Holding Çankayaspor (Ümraniye Şehir)
14.00 Eyüpspor-Ankara Demirspor (Eyüp)
14.00 Gençlerbirliği-Bornova 1877 Sportif Yatırımlar (Eryaman)
14.00 Adanaspor-Esenler Erokspor (Yeni Adana)
14.00 Göztepe-1461 Trabzon FK (Gürsel Aksel)
14.00 Altay-Tuna Tarım Kırklarelispor (Alsancak Mustafa Denizli)
14.00 Sakaryaspor-Ankaraspor (Yeni Sakarya Atatürk)
15.00 TÜMOSAN Konyaspor-Beyoğlu Yeni Çarşı (MEDAŞ Konya Büyükşehir Belediye)
17.00 Atakaş Hatayspor-Düzce Cam Düzcespor (Yeni Mersin)
19.00 Mondihome Kayserispor-Vefa Group Vanspor (RHG Enertürk Enerji)
21.00 Trabzonspor-Ahlatcı Çorum FK (Papara Park)
7 ARALIK PERŞEMBE
13.00 Manisa FK-GMG Kastamonuspor (Mümin Özkasap)
13.00 EMS Yapı Sivasspor-Kuzey Marmara A.Ş. Arnavutköy Belediyespor (BG Group 4 Eylül)
15.00 Gaziantep FK-Etimesgut Belediyespor (Kalyon)
17.00 MKE Ankaragücü-İskenderunspor (Eryaman)
19.00 Çaykur Rizespor-Bucaspor 1928 (Çaykur Didi)
21.00 RAMS Başakşehir-Astor Enerji Şanlıurfaspor (Başakşehir Fatih Terim)