HABER ARAMA
HABER ARŞİVİ
Lütfen Bir Tarih Seçiniz
ANKET
Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?
  • Gayet Güzel
  • Kullanışlı
  • Beğenmedim
SON DAKİKA HABERLER
Ordu Havaalanı Transfer Samsun Havaalanı Transfer Ogezi Transfer Trabzon Havalimanı Tranfer

ÇİĞDEM TÜRK ÖZÇELİK

ÇİĞDEM TÜRK ÖZÇELİK

LÜTFEN TİYATROYA GİTMEYİN.!!

7 Mart 2020 Cumartesi Saat: 10:50

Seyirci koltuğunun sorumluluğunu bilmiyorsanız, 1-2 saat sosyal medyadan ve telefonla iletişim kurduğunuz dostlarınızdan uzak kalamıyorsanız, oyun başlamak üzereyken, sanatçılardan biri çıkıp şehitlerimiz için öncelikle bir dakika saygı duruşuna davet ettiğinde,

‘’ Oy farfara farfara

Ateş düştü şalvara’’

Diyerek, bangır bangır çalan müzik sizin telefonunuzdan çıkıyorsa, kendinize ve kişisel gelişiminize bir katkı sağlamak yerine, selfie çekip, internet sayfanıza gittiğiniz oyununun gösterişini yaparak kendinizi tatmin etmekse niyetiniz. Çok rica ediyorum. Lütfen!! Tiyatroya gitmeyiniz.

Tiyatro dostlar alışverişte görsün yeri değildir. Sizin kişisel egolarınızı tatmin etme yeri hiç değildir. Üstte yazdığım şekilde davranmak için tiyatroya gidecekseniz eksik kalın, lütfen tiyatroya gitmeyin. Böyle davrandığınız sürece asla tiyatroya gitmeyin. Sanata, sanatsevere, yapılan emeğe saygınız olmadığı apaçık ortada, bari boşuna yer işgal edip diğer sanatseverlerin sinirini bozacağınıza evinizde oturun ki kendinize olan saygınız siz de kalsın, üstü de zaten emin olun kimseye lazım değil.

Bu rica maalesef  Ordu halkına.  Dün gece izlemek için gittiğim tiyatro oyunu sonrası gözlemlediğim Ordu seyircisinin kalemime yansıttığı tablodur. Gerçek Sanatseverleri çemberin dışında tutarak tekrar söylüyorum. Lütfen tiyatroya gitmeyin. Mutlu olmak için gittiğimiz tiyatro salonunda bencil ve lakayt tavırlarınızla keyfimizin içine etmeyin.

 


Yazı Yorumları ( 0 Adet)

Adınız
E-mail Adresiniz
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Yazıya Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?
 

Ordu Yeni Haber Gazetesi Tavsiye Formu

Bu Yazıyı Arkadaşınıza Önerin
İsminiz :
Email Adresiniz :
Arkadaşınızın İsmi :
Arkadaşınızın E-Mail Adresi :
Varsa Mesajınız
Güvenlik Kodu Lütfen Resimdeki kodu yazınız

Yazarın Diğer Yazıları