Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?
- 11:29 PATATES TOHUMLUĞU DAĞITILDI
- 11:22 OTSO TURİZM ÇALIŞTAYI 'NIN 2'NCİSİNİ GERÇEKLEŞTİRDİ
- 11:21 Vali Erol, Hane Ziyaretlerine Devam Ediyor
- 11:18 "TÜRKİYE VE KIRGIZİSTAN ARASINDA KOTALAR KALKIYOR"
- 11:07 “GÜZEL İŞLER YAPMAYI HEDEFLİYORUZ “
- 11:02 MADEN ARAMA İZNİ TALEBİ YERİNDE İNCELENDİ
- 10:52 SPORA BAŞLAMADAN ÖNCE 3 ÖNEMLİ ÖNERİ!
- 10:49 MEVSİMSEL DEPRESYONUN GÜNEŞ IŞIĞIYLA İLGİSİ VAR!
- 10:30 PFDK 52 ORDUSPOR’A CEZA KESTİ
- 10:29 BAL’A BİR BİLET KESİLECEK
- 10:29 2.AMATÖRDE 8.HAFTA HEYECANI
- 10:29 52 ORDU HOPA KARŞISINDA
- 10:30 SPORCULAR ÜNYE’Yİ YARIŞARAK KEŞFETTİLER
- 10:28 ORDU 67’NİN KONUĞU SİİRT
- 09:52 GAZİ VURUŞU
GOL KRALLIĞI YARIŞI KIZIŞIYOR
x-Gol Krallığı Yarışması’nda 3.lig 1.grupda Yusuf Atasoy, 2.grupda Atın Akman Karaman, 3.grupda Murat Can zirvede hedefe koşuyor.
x-Gol Krallığı Yarışması’nda 52 Orduspor’dan Nevzat Bilen’de adaylar arasında yer alıyor.
x-Gol Krallığı Yarışması’nda en yakın rakibine 3 fark atın Fenerbahçe’den Valencıa dikkatleri üzerine topladı.
TFF 3.Lig 1,2 ve 3.grupda 8.hafta maçlarının ardından Gol Krallığı Yarışması’nda aday isimlerin sayısının artması dikkat çekti.
TFF 3.Lig’de Gol Krallı Yarışması’nda ilk iki sıra tablosu şöyle:
TFF 3.LİG 1.GRUP:
Yusuf Atasoy Belediye Kütahya 5, Alperen Doğan Hacettepe 4, Mehmet Tosun Belediye Derince 4, Nevzat Bilen 52 Orduspor 4, Onur Kolay Karşıyaka 4 ve Ömer Faruk Zengin Elazığspor 4.
TFF 3.LİG 2.GRUP:
Akın Akman Karaman FK 5, Gökhan Erdöl Elazığ FK 5, Hasan Türkyılmaz Bulvarspor 5, Muhammet Enes Erdem Alanya Kestelspor 5,Talha Aydemir Kırıkkale Büyük Anadoluspor 5 ve Kemal Akbaba Ayvalıkgücü Belediye 4.
TFF 3.LİG 3.GRUP:
Murat Can Bölükbaşı Beyoğlu Yeni Çarşı 7 ve İshak Kurt Efeler 09 Spor Futbol Kulübü 5.
Öte yandan Spor Toto Süper Lig, Spor Toto 1.Lig ve TFF 2.Lig Kırmızı ve beyaz grup da Gol Krallığı Yarışması tablosun da ilk iki sıra öyle:
SPOR TOTO SÜPER LİG:
Valencıa Fenerbahçe 10, Fabıo Barını Fatih Karagümrük 7 ve Amır Wrıght.
SPOR TOTO 1.LİG
Kasongo Sakaryaspor 9 ve Ahmet İlhan Özek 7.
TFF 2.LİG BEYAZ GRUP:
Enver Cenk Sahin Bursaspor 7, Ali Özgün Menemen FK ve Furkan Yaman Arnavutköy Belediyesi Gençlik ve Spor 6.
TFF 2.LİG KIRMIZI GRUP:
Erhan Çelenk Bucaspor 6, Samet Ali Kaya Kocaelispor 6, Emir Can Sayar Sarıyer 5,Sebahattin Usta Serik Belediyespor 5, Tayfun Aydoğan Kocaelispor 5 ve Tufan Yılmaz Etimesgut Belediyespor 5.