Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?
- 15:33 DENİZLERE MİLLİ VE YERLİ TEKNOLOJİ
- 15:28 ALTINORDU’DAN ÇOCUKLARA DONDURMA İKRAMI
- 13:43 ÇAMBAŞI YAYLASINDA BÜYÜK DEĞİŞİM
- 13:35 GIDADA KAREKOD UYGULAMASI BAŞLADI
- 13:35 8 MİLYON KİŞİ SEYAHATE ÇIKTI
- 13:28 KİB, TAHMİNİ REKOLTEYİ AÇIKLADI
- 13:15 41 İLDE “SİBERAĞ-2” OPERASYONU
- 11:49 ULUVAHTA YAYLASI ASFALT İLE BULUŞUYOR
- 11:48 "SOKAK HAYVANLARININ UYUTULMASINA KARŞIYIZ"
- 11:21 “TARİHİN EN BÜYÜK YATIRIMLARINI YAPTIK”
- 10:35 “ÜLKEMİZİN STATÜSÜNÜ DAHA DA GÜÇLENDİRECEĞİZ”
- 10:22 DİŞ ETİ HASTALIKLARI ERKEN DOĞUMA NEDEN OLABİLİYOR!
- 09:56 UEFA B KALECİ BAŞVURULARI AÇILDI
- 09:55 SÜPER LİG’DE GÖREV YAPACAK HAKEMLER
- 09:56 PARİS 2024’TEKİ YENİ BRANŞLAR
FATSA’YA BÜYÜKŞEHİR ELİ
![FATSA’YA BÜYÜKŞEHİR ELİ](https://www.orduyenihaber.com/img/haber/fatsa-ya-buyuksehir-eli_851.jpg)
Ordu Büyükşehir Belediyesi, Fatsa ilçesindeki ulaşım yatırımlarını sürdürüyor. Büyükşehir Belediyesi ekipleri, ilçede üç mahalleye hizmet verecek olan beş kilometrelik güzergâhtaki sıcak asfalt çalışmalarını tamamladı.
Ordu’da hayata geçirdiği ulaşım yatırımlarıyla adından söz ettiren Büyükşehir Belediyesi, ilçelerin yıllar süren hayallerini bir bir gerçeğe dönüştürüyor. Altyapıdan, üstyapıya, sağlıktan turizme, tarımdan, sosyal projelere kadar birçok alanda yaptığı çalışmalarla takdir toplayan Büyükşehir Belediyesi, ulaşımda hayata geçirdiği yatırımlarla da kentin çehresini değiştirmeye devam ediyor.
HEM BETON HEM SICAK ASFALT İLE BULUŞTU
Fatsa ilçesinde Kayaköy, Akçakese mevki üzerinden Ilıca Mahallesi ve karayoluna bağlanan yolu betonla buluşturan Büyükşehir ekipleri aynı bölgede farklı bir güzergahta başlattığı sıcak asfalt çalışmalarını tamamladı.
TOPLAM UZUNLUĞU 5 KİLOMETRE
Kayaköy-Akçakese Mahallesi ile Ilıca Mahallesi ve Yeşilköy Mahallesi’ni kapsayan 5 kilometrelik grup yolu sıcak asfalt ile buluştu. Vatandaşların yıllar süren hayali gerçeğe dönüşürken, güzergah standardı yüksek konforlu bir yapıya kavuştu.