Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?
- 15:49 MAYIS YEDİSİ ŞENLİĞİ BAŞLIYOR
- 15:31 GENÇLER TUĞÇE KANDEMİR KONSERİYLE COŞTU
- 15:32 CADDELER 4 KUŞAK ARAÇLA RENKLENDİ
- 15:30 KENT MOBİLYALARI ATÖLYESİ ÜRETİME HIZ VERDİ
- 14:13 ORDU’DA PLAJ RAGBİ TURNUVASI
- 14:12 FİNAL MAÇININ BİLETLERİ SATIŞTA
- 14:12 FATSA’DA 8 HALI SAHA HİZMETTE
- 14:11 YÜZME HAVUZUNDA ÇALIŞMALAR HIZ KESMİYOR
- 14:10 ÜNYE 1957 SPOR KONGREYE GİDİYOR
- 14:10 52 ORDU, RÖVANŞ İÇİN SAHAYA ÇIKACAK
- 12:03 MİLLİ MÜCADELEDE 105. YIL GURURU
- 11:59 YILMAZ: ALIN TERİNE YAPILAN ÖDEMELER İSRAF DEĞİLDİR!
- 12:16 GELENEKSEL MAYIS YEDİSİ ŞENLİĞİ İLE PERŞEMBE’DE BULUŞUYORUZ
- 11:31 REKTÖR BAŞ: 19 MAYIS, BAĞIMSIZLIĞIMIZIN MÜCADELESİDİR
- 17:05 ŞANLITÜRK, KORGAN’DA AYAK BASMADIK YER BIRAKMADI
TÜRKİYE KUPASI HEYECANI YAŞANIYOR
TFF'nin "Türkiye Futbol Oynuyor" projesi kapsamında destek verdiği Bedensel Engelliler Spor Federasyonu bünyesindeki Ampute Futbol Türkiye Kupası, heyecanı bugün Tokat'ta oynanacak.
20 Ekim’e kadar sürecel olan Ampute Futbol Türkiye Kupası müsabakalarına; Ampute Futbol 2018/2019 sezonu Süper lig sezonunu ilk 4 sırada tamamlayan takımlar ile Ampute Futbol 1. Ligi'ni ilk 2 sırada tamamlayan toplam 6 takım katılacak.
A GRUBU : 1-Şahinbey Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü , 2-TSK Rehabilitasyon Merkezi Engelliler Spor Kulübü ve 3-Konya Engellilergücü Spor Kulübü.
B GRUBU: 1- Ortotek Gaziler Ampute Spor Kulübü , 2-Pendik Engelliler Spor Kulübü ve 3-Esenyurt Engelligücü Spor Kulübü.
16 EKİM Türkiye Kupası Açılış Töreni maçı:
(B GRUBU) Ortotek Gaziler Ampute Spor Kulübü - Pendik Engelliler Spor Kulübü Saat: 14:00
(A GRUBU) Şahinbey Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü - TSK Rehabilitasyon Merkezi Engelliler Spor Kulübü 15:30.
17 EKİM Şahinbey Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü - Konya Engellilergücü Spor Kulübü 14:00 ve Pendik Engelliler Spor Kulübü - Esenyurt Engelligücü Spor Kulübü- 15:30
18 EKİM Konya Engellilergücü Spor Kulübü - TSK Rehabilitasyon Merkezi Engelliler Spor Kulübü 14:00 ve Esenyurt Engelligücü Spor Kulübü - Ortotek Gaziler Ampute Spor Kulübü 15:30
19 EKİM: 5.Lik, 6.lık A Takımı-B takımı 09:00
19 EKİM YARI FİNAL
(gruplarında 1. Ve 22 olan takımlar çapraz eşleşme ile oynayacak)
1. Maç A TAKIMI B TAKIMI Saat: 10:30 ve 2. Maç A TAKIMI B TAKIMI Saat: 12:30
20 EKİM: 3.LÜK , 4.LÜK MAÇI A TAKIMI -B TAKIMI SAAT: 11:00
FİNAL MÜSABAKASI:A TAKIMI -B TAKIMI SAAT:13:00 GAZİOSMANPAŞA STADI (TRT CANLI)
Öte yandan Ampute Futbol Türkiye kupası heyecanı TRT ekranlarından da canlı yayınlanacak.