Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?
- 10:55 YILMAZ: REFAH PAYI İSTİYORUZ!
- 15:57 52 ORDUSPOR’DAN TEŞEKKÜR
- 15:38 ŞANLITÜRK: ÜRETİCİ FINDIĞA SAHİP ÇIKSIN!
- 15:36 ŞEYHOĞLU; “HİÇ KİMSE İSTİSMAR EDEMEZ!”
- 15:09 ÜRETİCİ DOSTU BELEDİYE
- 14:53 2.AMATÖRDE 10.HAFTA HEYECANI
- 14:51 ORDU 67’NİN MASÖRÜNE CEZA YAĞDI
- 14:46 OFF ROAD FESTİVALİ START ALIYOR
- 14:45 OLİMPİYAT KOTASI İÇİN YARIŞACAKLAR
- 14:42 BAL’DA 25.HAFTA MAÇLARI
- 14:37 PLAY-OFF 2.TUR PROGRAMI AÇIKLANDI
- 14:34 GENÇ HAFIZLAR YARIŞTI
- 13:34 BÜYÜKŞEHİR ZABITA DENETİMLERİNİ SÜRDÜRÜYOR
- 13:12 77 İLDE “SİBERGÖZ-37” OPERASYONU
- 12:55 YEŞİLAY’DAN 81 İLDE EŞ ZAMANLI BİSİKLET TURU
KRALLIK YARIŞI TAM GAZ
x-TFF 3.Lig 1.grup da Yıldıray Koçal,2.grup da Emre Gemici,3.grupda Umut Dilek zirvede hedefe koşuyor.
x-Gol Krallığı Yarışması’ında uzun süredir gol sesi Çıkartamayan 52 Orduspor’lu Gökhan Erdöl 8 golle rakiplerini takip ediyor.
TFF 3.Lig 1,2 ve 3.grup da gol karlılığı yarışı geride bıraktığımız hafta da oynanan maçlarda da hız kesmeden tam gaz sürdü.
Geride kalan haftanın ardandan TFF 3.Lig 1,2 ve 3.grupda Gol Krallığı Yarışması tablosu şöyle oluştu:
TFF 3.LİG 1.GRUP
Yıldıray Koçal Nevşehir Belediyespor 22, Aykut Çift Batman Petrolspor 20, Yusuf Atasoy Çatalcaspor 12,Muhammet Arslantaş Kütahyaspor 11 ve Tufan Deniz Gelen Kelkit Belediyespor 11.
TFF 3.LİG 2.GRUP
Emre Gemici İskenderunspor 14, Enes Soy İskenderunspor 10, Batuhan Karadeniz Iğdır Futbol Kulübü 9, Fatih Şerifolğu Darıca Gençlerbirliği 9, Osman Şahin İskenderunspor 9 ve Şükrü kaan Kılıçaslan 52 Orduspor 9.
52 ORduspor’lu Gökhah Erdöl’de rakiplerini 8 golle takip ediyor.
TFF 3.LİG 3.GRUP
Umut Dilek Karbel karaköprü Belediyespor 15, Nurettin Çakır Fethiyespor 14, Ali Han Tuncer Fethiyespor 13, Alper Karaman Esenler Erokspor 12 ve Erçağ Evirgen Büyük Çekmece Tepecikspor 11.
Öte yandan Türkiye Profesyonel Futbol Ligleri’ndeki Gol Krallığı Yarış’ında önde koşanların isimleri ve takımları şöyle:
SPOR TOTO SÜPER LİG
Pesic Fatih Karagümrük 12 ve Cornelıus Trabzonspor 12
SPOR TOTO 1.LİG
İbrahim Yılmaz İstanbulspor 14
TFF 2.LİG
Beyaz Grup: Muhammed Demirci Erzincanspor 12
Kırmız Grup : Yasin Abdioğlu 1461 Trabzon 17