Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?
- 12:34 KARACİĞER YAĞLANMASINA DİKKAT!
- 15:33 DENİZLERE MİLLİ VE YERLİ TEKNOLOJİ
- 15:28 ALTINORDU’DAN ÇOCUKLARA DONDURMA İKRAMI
- 13:43 ÇAMBAŞI YAYLASINDA BÜYÜK DEĞİŞİM
- 13:35 GIDADA KAREKOD UYGULAMASI BAŞLADI
- 13:35 8 MİLYON KİŞİ SEYAHATE ÇIKTI
- 13:28 KİB, TAHMİNİ REKOLTEYİ AÇIKLADI
- 13:15 41 İLDE “SİBERAĞ-2” OPERASYONU
- 11:49 ULUVAHTA YAYLASI ASFALT İLE BULUŞUYOR
- 11:48 "SOKAK HAYVANLARININ UYUTULMASINA KARŞIYIZ"
- 11:21 “TARİHİN EN BÜYÜK YATIRIMLARINI YAPTIK”
- 10:35 “ÜLKEMİZİN STATÜSÜNÜ DAHA DA GÜÇLENDİRECEĞİZ”
- 10:22 DİŞ ETİ HASTALIKLARI ERKEN DOĞUMA NEDEN OLABİLİYOR!
- 09:56 UEFA B KALECİ BAŞVURULARI AÇILDI
- 09:55 SÜPER LİG’DE GÖREV YAPACAK HAKEMLER
FUTBOL GRUP MÜSABAKALARI START ALDI
![FUTBOL GRUP MÜSABAKALARI START ALDI](https://www.orduyenihaber.com/img/haber/futbol-grup-musabakalari-start-aldi_147.jpg)
Ordu'da Okul Sporları faaliyet programı içerisinde yer alan Futbol Küçük Erkekler Grup Müsabakaları 27 Nisan 2023 tarihinde arasında Spor Toto Altınordu Spor Kompleksi’nde başladı.
Gençlik ve Spor Bakanlığı Okul Sporları Daire Başkanlığı 2023 yılı faaliyet takviminde yer alan ve Ordu Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü koordinesinde düzenlenen Okul Sporları Futbol Küçük Erkekler Grup Müsabakaları 27 Nisan 2023 Perşembe Günü Saat 10:00'da Samsun 23 Nisan Ortaokulu ile Karabük Atatürk Ortaokulu arasında yapılan müsabaka ile başladı. Samsun ekibi 3-0’lık net skorla galip gelmeyi başardı.
İkinci maçta ise Sinop Boyabat Ortaokulu, Kastamonu Vali Aydın Arslan Ortaokulunu 5-4 mağlup etti. Günün üçüncü maçı ise saat 14:00’da başlayacak. Bartın ekibi ile Amasya ekibi üç puan almak için yeşil sahaya çıkacak.
Açılış Karşılaşmasına gelen Gençlik ve Spor İl Müdürü Mustafa Genç sporculara ve öğretmenlere başarı dileklerini iletti.
Grup Şampiyonasına 8 ilden 9 takım toplam 140 sporcu katılıyor. Ev sahibi Ordu’nun yanı sıra Amasya, Samsun, Sinop, Kastamonu, Bartın, Karabük, Zonguldak ilinden sporcular katılım gösterecek.
Şampiyona sonunda derece elde eden sporcular yarı finallerden sonra 02 - 06 Haziran 2023 tarihleri arasında Bursa’da düzenlenecek olan Türkiye Finallerine gitmeye hak kazanacak.