Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?
- 13:23 VALİ EROL’DAN HIDIRELLEZ KUTLAMASI
- 13:21 KONTROLSÜZ EGZERSİZ BU SORUNLARA YOL AÇABİLİYOR!
- 13:19 ORDU’DA HEDEF, BEBEK ÖLÜMLERİNİ AZALTMAK!
- 13:18 YANLIŞ DİYETLER ZAYIFLATMIYOR
- 12:37 “KARAYOLLARI, ULAŞIM YATIRIMLARININ LOKOMOTİFİDİR”
- 10:55 YILMAZ: REFAH PAYI İSTİYORUZ!
- 15:57 52 ORDUSPOR’DAN TEŞEKKÜR
- 15:38 ŞANLITÜRK: ÜRETİCİ FINDIĞA SAHİP ÇIKSIN!
- 15:36 ŞEYHOĞLU; “HİÇ KİMSE İSTİSMAR EDEMEZ!”
- 15:09 ÜRETİCİ DOSTU BELEDİYE
- 14:53 2.AMATÖRDE 10.HAFTA HEYECANI
- 14:51 ORDU 67’NİN MASÖRÜNE CEZA YAĞDI
- 14:46 OFF ROAD FESTİVALİ START ALIYOR
- 14:45 OLİMPİYAT KOTASI İÇİN YARIŞACAKLAR
- 14:42 BAL’DA 25.HAFTA MAÇLARI
AMATÖRDE FİLELER, 66 KEZ HAVALANDI
Ordu 1. Amatör Ligde 11. Hafta tamamlandı. 66 golün atıldığı 11.haftada A,B ve C grubunda toplu sonuçlar ise şöyle gerçekleşti:
Perşembespor 9-0 A.A. Boztepespor
Kirazlimanıspor 2-2 Doğaspor
Gölköyspor 0-5 G. Turnasuyuspor
Kotyora FK 1-0 Kabadüz Belediyespor
Esnafspor 3-1 Rusumat-4 Gençlik ve Spor
Gürgentepespor 3-2 Saraycık Belediye
Fatsa Yaşamspor 2-0 Ordu Gücü FK
Demirspor 4-0 A.İ.H.L. Gençlik ve Spor
52 Yalıköyspor 8-3 Çaybaşı Belediyespor
Çatalpınarspor 0-4 Korganspor Belediyespor
Çamaşspor 3-1 Aybastıspor
Kumruspor 8-0 Kabataş Gençlikspor
Ünye Gençlerbirliği 3-1 Dumlupınar
Mesudiyespor 1-0 Eskipazarspor
Ordu 1. Amatör Kümede 11.hafta maçlarının ardından A,B ve C grubunda ilk beş sıra şöyle oluştu:
A GRUBU:Perşembespor 31, Gülyalı Turnasuyuspor 26, Mesudiyespor 22, Kirazlimanıspor 21 ve Eskipazarspor 19.
B GRUBU: Kotyora F.K 29, Esnafspor 28, Kabadüz Belediyespor 21, Fatsa Yaşamspor 16 ve Demirspor 12.
C GRUBU: Kumruspor 30, 52 Yalıköyspor 22, Ünye Gençlerbirliği 22, Aybastıspor 21 ve Çamaşspor 19.
Öte yandan Ordu 1.Amatör Küme A,B ve C grubunda 12.haftada oynanacak maçların programı ise şöyle gerçekleşecek:
03.02.2023 CUMA 16:00 G.TURNASUYUSPOR—ESKİPAZARSPOR KARŞIYAKA 1 NOLU
04.02.2023 CTESİ 11:00 K.LİMANISPOR –PERŞEMBESPOR KARŞIYAKA 1 NOLU
04.02.2023 CTESİ 13:00 DOĞASPOR—MESUDİYESPOR KARŞIYAKA 1 NOLU
04.02.2023 CTESİ 15:00 A.A.BOZTEPESPOR—GALATASPOR KARŞIYAKA 1 NOLU
05.02.2023 PAZAR 12:00 ESNAFSPOR—DEMİRSPOR KARŞIYAKA 1 NOLU
05.02.2023 PAZAR 14:00 RUSÜMAT.4—KOTYORASPOR FK. KARŞIYAKA 1 NOLU
05.02.2023 PAZAR 16:00 A.İMAMHATİPSPOR—GÜRGENTEPESPOR KARŞIYAKA 1 NOLU
05.02.2023 PAZAR 13:00 ORDU GÜCÜ F.K.—KABADÜZ BEL.SPOR KARŞIYAKA 2 NOLU
05.02.2023 PAZAR 15:00 SARAYCIK BEL.SPOR—F.YAŞAMSPOR KARŞIYAKA 2 NOLU
05.02.2023 PAZAR 13:30 AYBASTISPOR—52 YALIKÖYSPOR AYBASTI İLÇE STADI
05.02.2023 PAZAR 13:30 F.DUMLUPINAR—ÇAYBAŞI BEL.SPOR FATSA EK SAHA
05.02.2023 PAZAR 13:30 KORGANSPOR-- KUMRUSPOR KORGAN İLÇE STADI
05.02.2023 PAZAR 13:30 KABATAŞSPOR—Ü.GENÇLERBİRLİĞİ ÇATALPINAR İLÇE STADI
05.02.2023 PAZAR 13:30 ÇAMAŞSPOR--ÇATALPINARSPOR ÇAMAŞ İLÇE STAD