Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?
- 22:58 52 ORDUSPOR PLAY-OFF 2. TURUNDA
- 15:45 MUHTAR DEMİR’DEN BAŞKAN SİPAHİ’YE ZİYARET
- 14:30 YEPAŞ’A "EN İYİ İŞVEREN"ÖDÜLÜ
- 14:12 YÜRÜYÜŞLER DAHA GÜVENLİ
- 13:51 AKILLI ULAŞIMDA HEDEF YERLİ VE MİLLİ
- 13:47 İLÇELERE MODERN YOLLAR
- 13:15 “BALIKÇILARIMIZA 42 MİLYAR DESTEK SAĞLADIK”
- 13:07 ŞEYHOĞLU: İMZALAR, YÖK’E İLETİLDİ
- 13:06 ZENGİN: MEMURLAR ÇARESİZ!
- 13:05 “TUZ VE DOYMUŞ YAĞLARDAN UZAK DURUN”
- 13:05 KOÇ: ÜCRET FARKLARI KANGREN HALİNE DÖNDÜ!
- 12:42 YILMAZ, SENDİKAL ÖRGÜTLENMEYE DİKKAT ÇEKTİ
- 12:41 KIRMIZI ET ÜRETİMİ ARTTI
- 12:29 "HAYALİMDEKİ MESLEK" PROJESİ DEVAM EDİYOR
- 12:07 GAZİ VURUŞU
2.ELEME TURU PROGRAMI AÇIKLANDI!
Türkiye Futbol Federasyonu resmi sitesi üzerinden Ziraat Türkiye Kupası 2. Eleme Turu müsabakalarının programını açıkladı.
28, 29 ve 30 Eylül tarihlerinde oynanacak müsabakaların programı şöyle:
28 Eylül Salı:
13.00 Elazığspor-Arnavutköy Belediyespor (Doğukent) A SPOR
14.00 Karbel Karaköprü Belediyespor-Kızılcabölükspor (Faruk Çelik Spor Kompleksi)
14.30 Nevşehir Belediyespor-Fethiyespor (Gazi)
15.00 Belediye Derincespor-Formül Erbaaspor (Derince)
15.30 Edirnespor-Çatalcaspor (Edirne 25 Kasım) A SPOR
19.00 İçel İdmanyurdu-Bitexen Düzcespor (Mersin) A SPOR
29 Eylül Çarşamba:
13.00 Çankaya-Ofspor (Yeni Mahalle Hasan Doğan) A SPOR
14.00 Artvin Hopaspor-Başkent Gözgözler Akademi (Hopa İlçe)
14.00 1954 Kelkit Belediyespor-Ceyhanspor (Kelkit İlçe)
14.00 Yomraspor-Malatya Yeşilyurt Belediyespor (Yomra İlçe)
14.00 Ağrı 1970-Kuşadasıspor (Vali Lütfü Yeğenoğlu)
14.00 Fatsa Belediyespor-Beyoğlu Yeni Çarşı (Fatsa İlçe)
14.30 Başkent Üniversitesi Alanya Kestelspor-Bursa Yıldırımspor (Alanya Milli Egemenlik)
14.30 68 Aksaray Belediyespor-Bayrampaşa (Aksaray Dağılgan)
14.30 Çarşambaspor-Altındağspor (Çarşamba Şehir)
15.00 Büyükçekmece Tepecikspor-Kırıkkale Büyük Anadoluspor (Tepecik Şenol Güneş)
15.00 Gema Polimer Şile Yıldızspor-İskenderunspor (Şile İlçe)
15.00 Bergama Belediyespor-Sancaktepe (Menemen İlçe)
15.30 Hendekspor-52 Orduspor A SPOR
19.00 Esenler Erokspor-Osmaniyespor (Esenler Erokspor) A SPOR
30 Eylül Perşembe:
13.00 Mardin 1969-Gümüşhanespor (Mardin 21 Kasım) A SPOR
14.00 Iğdır Futbol Kulübü-Harput Dibek Elazığ Karakoçan
14.30 Hacettepe-Kahta 02 (Yeni Mahalle Hasan Doğan)
15.30 Belediye Kütahyaspor-Redoks Darıca Gençlerbirliği (Kütahya Dumlupınar) A SPOR
19.00 Kardemir Karabükspor-Karşıyaka (Dr. Necmettin Şeyhoğlu) A SPOR