Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?
- 16:03 ORDU’DA SEFERBERLİK VE SAVAŞ TOPLANTISI
- 15:26 TORUN: MADENCİLİK KATLİAMA DÖNÜŞTÜ
- 14:56 AŞKIN TÖREN’DEN ‘BORÇ’ AÇIKLAMASI
- 13:17 BÜYÜKŞEHİR İLE İLÇELERİN ÇEHRESİ DEĞİŞTİ
- 13:07 GEÇMİŞE NOSTALJİK BİR YOLCULUK
- 13:08 GÜZELYURTLULAR DERNEĞİNDEN ÖRNEK DAVRANIŞ
- 12:57 ŞANLITÜRK: KAYNAKLAR PEYDER PEY GELMEYE BAŞLADI
- 12:56 KIZILAY 23 NİSAN’I DEPREM BÖLGESİNDE KUTLADI
- 11:29 PATATES TOHUMLUĞU DAĞITILDI
- 11:22 OTSO TURİZM ÇALIŞTAYI 'NIN 2'NCİSİNİ GERÇEKLEŞTİRDİ
- 11:21 Vali Erol, Hane Ziyaretlerine Devam Ediyor
- 11:18 "TÜRKİYE VE KIRGIZİSTAN ARASINDA KOTALAR KALKIYOR"
- 11:07 “GÜZEL İŞLER YAPMAYI HEDEFLİYORUZ “
- 11:02 MADEN ARAMA İZNİ TALEBİ YERİNDE İNCELENDİ
- 10:52 SPORA BAŞLAMADAN ÖNCE 3 ÖNEMLİ ÖNERİ!
52 ORDU,BAYRAMPAŞA’YI KONUK EDECEK
x-52 Orduspor-Bayrampaşaspor karşılaşması yarın saat 14:00’de 19 Eylül Stadı’nda oynanacak.
x-Karşılaşmada Melis Özçiğdem, Fatih Söyler ve Mustafa Han hakem üçlüsü görev yapacak.
x-7. hafta maçları öncesinde 2. Grup da Kuşadasıspor 14 puanla zirvede otururken, 52 Orduspor’da 13 puanla,2.sırada yer alıyor.
TFF 3.Lig 2. Grup da mücadele eden 52 Orduspor, sahasında Bayrampaşaspor’u konuk edecek.
Müsabaka 17 Ekim 2021 Pazar günü saat 14:00’de Ordu 19 Eylül Stadı’nda oynanacak.
Öte yandan 52 Orduspor 8.hafta da sahasında Bayrampaşaspor’u konuk edecek. Maç 17 Ekim 2021 Pazar günü saat 14:00’de oynanacak.
Maçta Melis Özçiğdem, Fatih Söyler ve Mustafa Han hakem üçlüsü görev yapacak.
Ayni hafta da oynanacak diğer maçların programı da şöyle:
17 Ekim 2021 Pazar
Darıca Gençlerbirliği-Kuşadasıspor, Düzcespor-Hacettepespor, Çarşambaspor-Alanya Kestelspor, Malatya Yeşilyurt Belediyespor-Kızılcabölükspor, Şile Yıldızspor-68 Aksaray Belediyespor,İskenderunspor-Alazığ Karakoçan, Altındağspor-Iğdır Futbol Kulübü ve Yomraspor-Siirt İl Özel İdarespor.
2.grup da 7.haftayı Beyoğlu Yeni Çarşı Futbol Kulübü bay geçecek.
TFF 3.Lig 2. grup da 8.hafta maçları öncesinde puan cetvelinin ilk beş sırası ile son beş sırası şöyle:
İlk beş:
Kuşadasıspor 14, 52 Orduspor 13, İskenderunspor 12, Yomraspor 12 ve Malatya Yeşilyurt Belediyespor 12.
Son beş:
Alanya Kestelspor 6, Çarşambaspor 6, Darıca Gençlerbirliği 3, Siirt İl Özel İdarespor 3 ve Kızılcabölükspor 3.